Darmowa
dostawa
od 60 zł
Otwieramy kolejny rozdział w rozwoju JustChopped!
12.05.2017 | 16:43

 

 

Pomysł na JustChopped powstał dwa lata temu. Zauważyliśmy, że nie istnieje na rynku usługa pozwalająca na zamawianie świeżych i odmierzonych składników do gotowania - tak byśmy mogli gotować zdrowiej i ciekawiej, byśmy nie marnowali żywności, oraz oszczędzali czas. Wkrótce potem, dzięki połączeniu sił kilku osób, powstała jedna z najbardziej oryginalnych firm na rynku e-grocery w Polsce. Inspirowaliśmy się zagranicznymi projektami, jednak dostosowaliśmy nasz produkt do szczególnych potrzeb polskiego klienta. Uruchomiliśmy projekt i pokazaliśmy, że usługa znajduje zainteresowanie klientów. Niedługo potem w projekt zainwestował renomowany fundusz venture capital. Inwestor uznał, że w Polsce, podobnie jak w innych krajach europejskich, dynamicznie rozwinie się rynek firm dostarczających składniki do samodzielnego gotowania. Za granicą firmy tego typu rosną jak na drożdżach. Pierwsze miejsce na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie przygotowanej przez Financial Times  zajął w tym roku właśnie niemiecki odpowiednik JustChopped!

Dzięki dodatkowemu kapitałowi  udało się nam stworzyć dedykowaną platformę internetową, zdobyć wielu uznanych dostawców, rozpocząć sprzedaż i rozwinąć logistykę. Co tydzień dostarczamy zestawy do dziesiątek klientów w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Katowicach i Łodzi. To jednak dopiero początek, bo jesteśmy przekonani, że rynek ma potencjał większy niż chociażby cały rynek polskiego cateringu dietetycznego. Cały czas pracujemy nad rozwojem dowozów w kolejnych miastach, inwestujemy w marketing, prowadzimy kampanie z blogerami kulinarnymi. Stawiamy na jakość, współpracujemy z coraz nowymi lokalnymi dostawcami i producentami żywności, oraz Szefami kuchni, którzy tworzą wspaniałe przepisy. Nauczyliśmy się przy tym, że najlepszym sposobem na dotarcie do nowych klientów jest rekomendacja od Was - naszych ambasadorów i zadowolonych Szefów kuchni.

Dlatego też postanowiliśmy uruchomić niecodzienną akcję i umożliwić naszym klientom i ambasadorom stanie się również współudziałowcami JustChopped i partnerami w tym projekcie. Od dzisiaj, na polskiej platformie Beesfund, każdy z Was może w prosty sposób nabyć akcje JustChopped Polska S.A. Co ważne, by stać się inwestorem i współwłaścicielem firmy nie trzeba fortuny – aby kupić jedną akcję wystarczy tylko 30zł! Dla wszystkich przygotowaliśmy też specjalne pakiety upominkowe, które otrzymają razem z nabytymi akcjami. Kapitał który zbierzemy od inwestorów, przeznaczymy na rozwój firmy, marketing, wprowadzanie nowych modeli zamawiania dań, współpracę z partnerami biznesowymi. O tym wszystkim w szczegółach dowiecie się na naszej stronie inwestycyjnej: https://akcja.justchopped.pl/

 

 

 

 

 

 

 

Nie możemy na 100% zagwarantować, że inwestycja przyniesie zyski. Możecie być jednak spokojni, że będziemy pracować w pocie czoła, by firma szybko rosła. Doradzają nam uznani specjaliści, korzystamy też z dobrych praktyk rynkowych i obserwujemy jak rozwijają się podobne firmy za granicą. Jesteśmy przekonani, że w ciągu trzech lat JustChopped stanie się dużym i dochodowym przedsiębiorstwem, a akcje firmy zwielokrotnią swoją cenę.

Zastanawiacie się dlaczego zdecydowaliśmy się na tego typu akcję, zamiast pozyskiwania kapitału od funduszy inwestycyjnych? Uważamy, że im będzie więcej osób posiadających akcje i kibicujących projektowi JustChopped, tym lepiej. Przekonaliśmy się, że najlepszym sposobem na marketing jest polecanie naszych produktów przez zadowolonych klientów. Razem z Wami chcemy stworzyć społeczność nie tyle inwestorów, co ambasadorów dobrego smaku. Dzięki Wam o JustChopped dowie się jeszcze więcej osób, a to pozwoli na szybszy i bardziej efektywny rozwój firmy!

Dołącz do nas, wejdź na stronę akcja.justchopped.pl. Tam znajdują się szczegółowe informacje dotyczące możliwości i warunków inwestycji. Nasza kampania jest organizowana przez polską platformę Beesfund.com, która jest liderem na rynku Europy Środkowej w prowadzeniu tego typu akcji inwestycyjnych. Co ważne, nad całością akcji i bezpieczeństwem czuwa natomiast Komisja Nadzoru Finansowego.

W imieniu swoim i całego zespołu zapraszam Was do stania się naszymi wspólnikami!

  • Borys Baran, Współzałożyciel i prezes JustChopped.pl

*Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i promocyjny, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego.

Wygląda smakowicie?

To tylko jedno z dań, które możesz nauczyć się przygotowywać z JustChopped!
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na nasz newsletter!
Skip shopping.
Start cooking.
Masz pytania?
Zadzwoń do nas: +48 799 871 333

Odwiedź nas tutaj:

DARMOWA
DOSTAWA
Copyrights © JustChopped 2018Regulamin Polityka Prywatności
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.