Darmowa
dostawa
od 60 zł
1Czy mogę zamówić zestaw JustChopped na próbę?

Tak, oczywiście! Nie musisz wiązać się z nami żadną umową by zamówić nasze zestawy. Możesz dokonywać zakupów jednorazowo - wtedy kiedy tego chcesz.

2Ile kosztuje dostawa?

W przypadku zamówienia o wartości większej niż 60 zł, dostawa jest darmowa. Gdy zamówienie posiada mniejszą wartość do ceny doliczany jest koszt 16 zł.

3Jaka jest minimalna wielkość zamawianego zestawu?

Najmniejszy możliwy do zamówienia zestaw składa się z dwóch porcji dla dwóch osób dorosłych. Jednak rekomendujemy zamówienie dwóch takich zestawów - wówczas dostarczymy Ci zestawy za darmo.

4Dlaczego muszę składać zamówienie z wyprzedzeniem czasowym?

JustChopped nie działa tak jak restauracja, ponieważ zamawiamy składniki na potrawy od współpracujących z nami producentów, dopiero w momencie złożenia zamówienia. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wykorzystane przez nas składniki są zawsze świeże. Współpraca z dostawcami pozwala nam również uniknąć marnotrawienia żywności. Z tego powodu dania w JustChopped można zamawiać tylko z wyprzedzeniem.

5Kiedy muszę złożyć zamówienie by otrzymać zestaw

Standardowo musisz złożyć zamówienie 48 godziny przed godziną dowozu, jednak może się to różnić w zależności od adresu zamawiania. Z tego powodu, by otrzymać dania przed weekendem dobrym pomysłem jest złożenie zamówienia do północy we wtorek.

 

6W których regionach kraju działa JustChopped?

Obecnie JustChopped działa na terenie i w okolicach Poznania oraz w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie. Cały czas powiększamy zasięg świadczenia usług ,więc najlepszym sposobem na sprawdzenie czy działamy już w Twoim rejonie jest wpisanie kodu pocztowego dostawy w pierwszym kroku formularza zamówień. Jeżeli nie obsługujemy jeszcze tego miejsca, to poprosimy Cię o zostawienie nam adresu email, byśmy mogli powiadomić Cię gdy tylko tam dotrzemy.

7W które dni możecie dostarczyć mi zestaw JustChopped?

Dostawy realizowane są przez nas od czwartku do soboty w Poznaniu i okolicach oraz w czwartki i piątki między 18 a 22 w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Łodzi. W niektórych miejscach jesteśmy w stanie dowieźć zestawy codziennie o wielu porach dnia, gdzie indziej tylko raz w tygodniu. Aby dowiedzieć się w jakich dniach możemy dostarczyć Ci dania wystarczy, że wpiszesz adres dostawy w pierwszym kroku formularza podczas zamawiania dań.

8W jakich godzinach realizujecie dostawy?

Dostawy realizowane są przez nas od czwartku do soboty w Poznaniu i okolicach, oraz w czwartki i piątki w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Łodzi w godzinach 18 - 22, jednak może się to różnić ze względu na dostępność naszych kurierów. W niektórych miejscach jesteśmy w stanie dowieźć zestawy codziennie o wielu porach dnia, gdzie indziej tylko raz w tygodniu. Aby dowiedzieć się w jakich dniach możemy dostarczyć Ci dania wystarczy, że wpiszesz adres dostawy w pierwszym kroku formularza zamówienia dań.

9Czy możecie dowieźć zestaw nad ranem i zostawić pod moimi drzwiami?

Oczywiście! W wielu rejonach miasta dostarczamy zestawy wczesnym rankiem i zostawiamy je pod drzwiami, tak by nikogo nie obudzić. Jeżeli chcesz byśmy w ten sposób dowieźli Ci zestawy to w formularzu zamówienia zaznacz opcję “przed 7.30”. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia, w jakim dokładnie miejscu kurier ma zostawić nasz zestaw.

10Skąd pochodzą produkty znajdujące się w zestawach JustChopped?

Nasze produkty pozyskujemy bezpośrednio od producentów, a także od profesjonalnych firm zaopatrujących i dystrybuujących żywność do najlepszych restauracji. Szczególnie chętnie współpracujemy z lokalnymi producentami żywności, dla których ważne są tradycja i ekologia.

11Kto tworzy przepisy na dania w JustChopped?

Przepisy JustChopped tworzą między innymi Szef Kuchni Bartłomiej Kuzianik - laureat 4 miejsca w II edycji programu TopChef. Szef kuchni Marcin Kaczmarek - Pielin. Sywlia Ładyga, uczestniczka 5 edycji MasterChef Polska i autorka bloga Ostra na Słodko.

Korzystamy również z przepisów współpracujących z nami  blogerów i innych znawców kulinariów.

12Czy mogę w JustChopped zamówić ugotowane dania?

Niestety, nie dostarczamy ugotowanych dań. Gwarantujemy jednak, że nasze dania nawet mogą być przygotowane w pół godziny przez dopiero początkującego adepta sztuki kulinarnej.

13Jak duże są zestawy, które znajdują się w ofercie JustChopped?

Dostarczamy dwie wielkości zestawów: 1) zestaw dla dwóch osób dorosłych, który składa się z dwóch porcji dania, oraz 2) zestaw dla rodziny, który składa się z 3,5 porcji dania i jest przeznaczony na obiad dla czteroosobowej rodziny.

14Czy mogę zmienić lub odwołać swoje zamówienie po jego złożeniu?

Tak, oczywiście. Zamówienie można odwołać na 24h przed zamówieniem. W tym celu należy napisać na nasz adres kontaktowy lub też wycofać zamówienie w zakładce Historia Zamówień wewnątrz Panelu Użytkownika.

15Czy mogę zwrócić zestaw jeżeli się rozmyślę?

Niestety ze względu na to, że świadczymy usługę dostawy żywności nie możemy przyjmować zwrotów zamówień.

16Gdzie pakowane są zestawy JustChopped?

Dzięki współpracy z naszym partnerem, firmą Secret Garden wszystkie zestawy pakujemy w profesjonalnie przystosowanej do tego zadania kuchni w Poznaniu. Wykorzystywany przez nas obiekt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty jakości oraz wdrożony system HACCP. Spakowane dania, które oczekują na dostawę, przechowywane są w pomieszczeniu chłodniczym, gdzie utrzymana jest wymagana niska temperatura.

17Jak długo mogę przechowywać zestawy JustChopped przed ugotowaniem?

Zestawy przechowywane w niskiej temperaturze i w suchym miejscu mogą być spożyte nawet po kilku dniach od dostawy. Jednak by mieć pewność dobrego smaku i świeżości sugerujemy przygotować je w ciągu 72h od dostawy.

18Jak przechowywane są zestawy podczas transportu?

Transportujemy zestawy dbając o to by utrzymana była zawsze ich niska temperatura. Dlatego korzystamy ze specjalnych pojemników chłodniczych. W przypadku przewozów międzymiastowych korzystamy z samochodów-chłodni.

19Jak działa Klub JustChopped?

Klub JustChopped pozwala Ci zapisać w naszym systemie swoje preferencje kulinarne, dzięki czemu co tydzień mailowo otrzymywać będziesz propozycje dań wybranych właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że potwierdzisz wybór i dzień dostawy, a wyślemy na Twój adres przygotowany przez nas zestaw. Płatność zostanie zrealizowana automatycznie. Za uczestnictwo w Klubie JustChopped będziesz otrzymywać również kredyty wymienne na przygotowane przez nas dania premium.

20Dlaczego przystąpienie do Klubu JustChopped się opłaca?

Klub JustChopped pozwala Ci oszczędzać ponieważ za każde zrealizowane zamówienie otrzymujesz bonus w postaci kredytów JustChopped, które później możesz zamienić na darmowe dania. Liczba kredytów jest uzależniona od tego ile porcji zwykle zamawiasz. Już po kilku zamówieniach będziesz mieć do wyboru dodatkowe darmowe dania.

21Czy zgromadzone kredyty mogą kiedyś zniknąć?

Nie, kredyty nie znikają z konta ani nie tracą ważności. Mogą być przez Ciebie zbierane na koncie tygodniami - aż zdecydujesz się je wykorzystać.

22Czy mogę wymienić posiadane kredyty na gotówkę?

Nie, kredyty nie mogą zostać wymienione na gotówkę. Na Twoją prośbę możemy jednak przekazać je na konto JustChopped innej osoby.

23Jak mogę zapłacić kredytami za zamówienie?

Wystarczy w ostatnim kroku formularza zakupu kliknąć ”Zapłać kredytami JustChopped”.

24Jak mogę zrezygnować z subskrypcji?

Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie wchodząc do Panelu Użytkownika w zakładce Subskrypcja.

25Mam Voucher na skorzystanie z JustChopped. Jak mogę go wykorzystać?

Aby zrealizować voucher wystarczy założyć konto JustChopped, następnie wejść w Panel Użytkownika oraz zakładkę “Vouchery i Polecenia”. Tam można wpisać kod vouchera. Jeżeli jest poprawny oraz nadal aktywny, do konta zostaną dodane nowe kredyty JustChopped.

26Jak powinno się przechowywać zestawy JustChopped?

Składniki zestawów, które powinno się przechowywać w warunkach chłodniczych posiadają etykietę "Przechowuj w lodówce", pozostałe skłądniki powinny być przechowywane w suchym miejscu.

27Jak mogę zapłacić za zamówione zestawy?

Płatności za zamówione zestawy można dokonać na trzy sposoby: 

1. płatność online przy użyciu karty kredytowej lub debetowej

2. płatność kredytami JustChopped 

 

28Jak duże są porcje w zestawach JustChopped?

Średnia waga gotowej porcji zestawów JustChopped to między 350 a 500 gram. Waga podana na karcie przpisu jest wagą składników znajdujących się w zestawie w przliczeniu na jedną porcję. 

 

 

Skip shopping.
Start cooking.
Masz pytania?
Zadzwoń do nas: +48 799 871 333

Odwiedź nas tutaj:

DARMOWA
DOSTAWA
Copyrights © JustChopped 2018Regulamin Polityka Prywatności
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.